Warsaw

    Internship Programme: Program Stażowy 2024 – Finanse - Warsaw, Polska - Unilever

    Unilever
    Unilever Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Unilever InternshipProgramme to 6 lub 12 miesięczny staż, który daje wyjątkową okazję poznania specyfiki pracy w dynamicznej branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony projekt. W trakcie stażu, masz okazję zdobyć doświadczenie w wybranym dziale, dzięki pracy z naszymi ekspertami

    Twój zakres obowiązków:

  • Codzienna pomoc w realizacji zadań zespołu i celów organizacji
  • Aktywny udziału w projektach optymalizacji kosztów i doskonalenia procesów
  • Udział w raportowaniu oraz procesach finansowych lub podatkowych
  • Analiza danych wyników finansowych oraz danych podatkowych
  • Nasze wymagania:

  • Płynnie posługujesz się j. angielskim (B2/C1)
  • Twoja dyspozycyjność to 35-40h/tyg.
  • Jesteś studentem/ką 3-5 roku kierunku finansowego lub pokrewnego
  • Sprawnie posługujesz się Excelem
  • Posiadasz świetne umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Jesteś chętny/a i zmotywowany/a do działania
  • Z łatwością przychodzi Ci zarządzanie własnym czasem oraz trzymanie się planu zadań
  • Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia
  • To oferujemy:

  • Umowę zlecenie (29 zł brutto / h)
  • 10 płatnych dni wolnych w skali 6 miesięcy
  • Elastyczne godziny pracy, dzięki czemu możesz łączyć studia dzienne z pracą
  • Pracę hybrydową (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie), choć jesteśmy przekonani, że nasze biuro jest tak przyjemne, że będziesz do niego wpadać częściej
  • Kartę Multisport, dostęp do: Legimi, aplikacji językowej Busu, aplikacji Head Space oraz dostęp do wewnętrznej platformy learningowej
  • Produkty Unilever w atrakcyjnych cenach (mamy sklepik online i na miejscu w biurze)
  • Udział w angażującychprojektach podokiemdoświadczonychspecjalistów
  • Zgrany zespół i luźną atmosferę
  • Proces rekrutacji:

    I etap: Aplikuj, wypełniając formularz i załączając swoje CV.

    II etap: Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i umówi na krótkie spotkanie online.

    III etap: Wybrane osoby zostaną zaproszone na Assesment Center w naszym biurze, dedykowany wybranej przez Ciebie ścieżce rozwoju, który potrwa ok 2-3 godziny.

    IV etap: Oferta