Kierownik Produkcji
Wieluń

    Kierownik Produkcji - Wieluń, Wieluń, Polska - Arche Consulting

    Arche Consulting
    Arche Consulting Wieluń, Wieluń, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 dzień temu

    Arche Consulting background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    O pracodawcy:

    Naszym Klientem jest firma produkcyjna, działająca w obszarze elektrotechnicznym.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie Działem Produkcji z zachowaniem wymagań BHP prawnych i wewnętrznych;
    • Zarządzanie planem produkcji;
    • Realizacja zamówień Klienta zew. i wew. z zachowaniem dostaw na czas i zgodnych Jakościowo;
    • Monitorowanie postępu prac, rozwiązywanie problemów i wprowadzanie zmian w planach produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych;
    • Dostosowanie bieżących planów produkcji i zasobów do zmieniających się potrzeb;
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zmniejszenia kosztów, zapewnienia terminowości i jakości produktów;
    • Analiza i raportowanie wydajności do Zespołu i Zarządu;
    • Wdrażanie i promowanie idei ciągłego doskonalenia ISO9001;
    • Zarządzanie inwentaryzacją w powierzonych Działach;
    • Zarządzanie nad szkoleniami nowych i obecnych pracowników. Inspirowanie pracowników do podnoszenia kompetencji;
    • Współpraca z innymi Działami w Firmie;
    • Zgłaszanie działań eskalacyjnych i prewencyjnych do Kierownictwa i Zarządu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji lub innym stanowisku związanym z produkcją wiązek elektrycznych i prefabrykacji szaf;
    • Znajomość procesów produkcyjnych oraz standardów jakościowych dla branży elektrotechnicznej;
    • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym i motywowania pracowników, zespół 100+;
    • Zdolność do pracy pod presją czasu i w warunkach zmieniających się wymagań;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
    • Objęcie kluczowego stanowiska w stale rozwijającej się firmie;
    • Kreatywne środowisko pracy - możliwość wprowadzania własnych pomysłów w celu usprawnienia procesów;
    • Koszyk benefitów tj.: dofinansowanie do świąt, paczki świąteczne dla dzieci, możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia medycznego.