Mobilny technik konserwator obiektu - Katowice, Polska - Apleona Polska sp. z o.o.

    Apleona Polska sp. z o.o.
    Apleona Polska sp. z o.o. Katowice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zadania:

    Mobilne wsparcie obsługi technicznej w rejonie danego województwa/miasta.

    Obsługa obiektów handlowych, logistycznych, biurowych.

    Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

    Diagnozowanie awarii i usterek,

    Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

    Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

    Wymagania:

    Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,

    Wykształcenie techniczne

    Prawo jazdy kat. B,

    Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

    Umiejętności pracy w zespole,

    Uprawnienia SE P-mile widziane,

    Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

    Gotowość do mobilności w danym województwie.

    Oferujemy:

    Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

    Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

    Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

    Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

    Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

  • Apleona Polska sp. z o.o. Katowice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane, · Wykształcenie techniczne · Prawo jazdy kat. B, · Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan., · Umiejętności pracy w zespole, · Uprawnienia SE P-mile widziane, · Znajomość ...