Radom

    Magazynier-Kierowca - Radom, Polska - Kaczmarek Electric S.A.

    Kaczmarek Electric S.A.
    Kaczmarek Electric S.A. Radom, Polska

    4 dni temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów
    • Obsługa klientów (kompletacja i przygotowywanie zamówień, wydawanie towarów)
    • Dostawy towarów do klientów
    • Prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego
    • Utrzymanie porządku na magazynie
    • Pozostałe prace magazynowe

    Nasze wymagania:

    • Motywacja i chęć do pracy
    • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej
    • Uczciwość, zaangażowanie i komunikatywność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

    To oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze z ludźmi nastawionymi na rozwój
    • Benefity pozapłacowe m.in. Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną

    Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub "Wyślij" zgadzasz się na przetwarzanie przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. przed cofnięciem zgody.