Inowrocław

    Technik UR – Elektryk - Inowroclaw, Polska - Ciech

    Ciech
    Ciech Inowroclaw, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Prowadzenie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów i konserwacji – w zakresie elektrycznym
    • Inspekcje urządzeń i sieci elektrycznych zgodnie z przyjętym planem działań
    • Wykonywanie pomiarów elektrycznych urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
    • Diagnozowanie usterek i awarii oraz przystępowanie do ich usuwania
    • Prowadzenie zapisów ruchowych w formie wskazanej przez pracodawcę (dzienniki, raporty, karty przeglądowe)

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne)
    • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu w branży elektrycznej
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - schematy elektryczne
    • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii oraz rozwiązywania problemów technicznych
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Przejrzysty system premiowy
    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
    • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a jesteś absolwentem kierunku Technik Elektryk / Technik Elektronik / Technik Automatyk / Technik Mechatronik - aplikuj

    Z Nami zdobędziesz doświadczenie i wiedzę od najlepszych specjalistów z branży

    • Benefity
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie
      nauki języków
      szkoleń i kursów

    Kim jesteśmy?

    CIECH Serwis i Remonty Sp. z o.o. jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Podstawowym kapitałem Spółki jest wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pracowników, którzy poprzez wykonywanie usług zapewniać będą ciągłość zachodzących procesów i gwarantować niezawodność urządzeń w ciągach produkcyjnych.

    Uprzejme informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Ciech

    Technik UR – Automatyk

    Twój zakres obowiązków: · Prowadzenie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów i konserwacji – w zakresie AKPiA · Inspekcje maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym planem działań · Diagnozowanie usterek i awarii oraz przystępowanie do ich u ...

  • CIECH Group Inowrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kim jesteśmy?CIECH Serwis i Remonty Sp. z o.o. jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Podstawowym kapitałem Spółki jest wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pracowników, któr ...