Kraków

    Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji Medycznych - Kraków, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Opis

    Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji Medycznych

    Miejsce pracy Kraków Rodzaj zatrudnienia Dopasowane indywidualnie Opis oferty

    Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

    Zakres obowiązków
  • aktywne poszukiwanie talentów z branży medycznej (w szczególności lekarze i pielęgniarki) w oparciu o różnorodne źródła, zwłaszcza poszukiwania bezpośrednie (direct search),
  • udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych w celu pozyskiwania wartościowych kontaktów i budowaniu pozytywnego wizerunku organizacji,
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • ścisła współpraca w Działem HR i kierownictwem jednostek medycznych.
  • Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie w pracy w branży usług medycznych np. rekruter medyczny, przedstawiciel medyczny, kierownik centrum medycznego,
  • praktyczna wiedza z zakresu technik i efektywnych narzędzi w obszarze direct search (Facebook, LinkedIn itp.),
  • znajomość lokalnego rynku medycznego (małopolskie),
  • prawo jazdy kat. B.
  • nastawienie na realizacje celów,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność współpracy w rozproszonym zespole.
  • Oferujemy
  • formę współpracy dopasowaną do potrzeb,
  • pracę hybrydową,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
  • system benefitów pozapłacowych uzależniony od formy umowy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.

  • Synevo Sp. z o.o. Kraków, Polska

    Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze a ...

  • Swarovski Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    W firmie Swarovski, gdzie innowacyjność idzie w parze z inspiracją, zastępcy kierownika sklepu pełnią rolę naszych najlepszych rzeczników zapewniających klientom nadzwyczajną obsługę i niezapomniane wrażenia związane z naszą marką. · Poszukujemy pełnego motywacji zastępcy kierown ...

  • Placewise

    Frontend Developer Angular

    2 tygodnie temu

    Placewise Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    O Nas · Placewise sp. z o.o. - jesteśmy polskim działem technologicznym norweskiej firmy - rozwijamy platformę SaaS stworzoną głównie z myślą o centrach handlowych. W jej skład wchodzą: · Kampanie SMS, Email, Push, Digital Advertising - miliony wiadomości wysyłanych dziennie · Z ...