Kostrzyn nad Odrą

    Technik utrzymania obiektu - Kostrzyn, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Kostrzyn, Polska

    4 dni temu

    Biedronka background

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    O pracy:

    Masz doświadczenie w pracach konserwacyjnych i renowacyjnych? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Technik utrzymania obiektu w jednym z 17. Centrów Dystrybucyjnych. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami

    Jakich osób szukamy?:

  • Posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku i z wykształceniem minimum średnim technicznym (elektryk, energetyk);
  • Posługujących się pakietem MS Office;
  • Samodzielnych i z doświadczeniem w analizie danych i rozwiązywania problemów;
  • Nastawionych na współpracę w zespole.
  • Mile widziane uprawnienie elektryczne eksploatacyjne i/lub stosowne kwalifikacje: E1- powyżej 1 kV, E2, E3 dotyczące eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci;
  • Mile widziane uprawnienia na wózek nożycowy i widłowy
  • Za co będziesz odpowiadać?:

  • Utrzymanie urządzeń, instalacji i obiektów w stanie gotowości do pracy poprzez codzienną kontrolę, wykonywanie prób działania urządzeń i wymianę lub naprawę zużytych podzespołów i elementów;
  • Prace konserwacyjne i renowacyjne;
  • Przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń o usterkach oraz awariach;
  • Odpowiedzialność za stan techniczny regałów magazynowych;
  • Zapewnienie dostępności materiałów eksploatacyjnych centrum dystrybucyjnym.
  • Co zapewniamy?:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy;
  • Profesjonalne kilkudniowe wdrożenie ze specjalistą oraz pierwsze dni pracy pod okiem opiekuna;
  • Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników (wymieniamy);, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.
    90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.
  • Biedronka to my. Codziennie.

  • ID Logistics Slubice, Polska

    Twoje zadania: · zarządzanie infrastrukturą i dokumentacją techniczną · prowadzenie stałego dozoru obiektu i zainstalowanych wyspecjalizowanych urządzeń technicznych · kontrola i nadzór nad przeglądami serwisowymi wymaganymi przez Prawo Budowlane oraz planowanie i nadzór serwisó ...

  • ID Logistics Polska S.A. Slubice, Polska

    ID Logistics Polska S.A., zarządzana przez Yanna Belgy, jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem specjalizującym się w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywcza i specjalistyczne sieci handlowe), FMCG, e-commerce, kosmetycznej, f ...