Warsaw

    Starszy Ekspert Kredytowy - Warsaw, Polska - Citi

    Citi
    Citi Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 17 godzin temu

    CITI background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Kluczowe zadania:

  • Przygotowanie i aktualizacja analizy kredytowej dotyczącej przypisanej grupy klientów w ramach segmentów Korporacyjnego, Sektora Publicznego i Instytucji Finansowych, oraz monitorowanie realizacji założonych parametrów oraz kryteriów akceptacji ryzyka,
  • Pozyskiwanie informacji rynkowych na temat sytuacji dłużników,
  • Monitorowanie i ocena różnych form zabezpieczeń,
  • Przygotowywanie propozycji transakcji kredytowych we współpracy z jednostkami biznesowymi,
  • Współpraca z przydzielonymi do obsługi klientami w celu pozyskania informacji niezbędnych do obsługi kredytowej,
  • Przeprowadzanie cyklicznych przeglądów kredytowych i uzyskiwanie odpowiednich zatwierdzeń,
  • Monitorowanie wywiązywania się klienta z realizacji zobowiązań wobec Banku,
  • Rekomendowanie działań restrukturyzacyjnych, w stosunku do klientów, których wierzytelności zostały sklasyfikowane,
  • Analiza i ocena jakości portfela kredytowego na podstawie gotowych raportów oraz analiz własnych,
  • Wsparcie Analityków Kredytowych przy kompleksowych i złożonych transakcjach.
  • Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, wskazane ekonomiczne,
  • Minimum 7 lat doświadczenia w analizie finansowej i/lub kredytowej i ocenie ryzyka klienta instytucjonalnego,
  • Szeroka wiedza z zakresu bankowości i finansów,
  • Doświadczenie w zakresie rekomendowania transakcji kredytowych,
  • Doświadczenie w negocjacjach z klientem zewnętrznym,
  • Bardzo dobra znajomość zasad Polityki Kredytowej Banku oraz obowiązujących procedur,
  • Bardzo dobra znajomość produktów bankowych,
  • Szkolenia kredytowe,
  • Biegła znajomość języka polskiego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Rozwinięte zdolności analityczne, w tym zarządzanie bazami danych,
  • Umiejętność analizowania sprawozdań finansowych oraz przygotowywania prognoz finansowych.
  • Citi Handlowy oferuje:

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: w zakładce oraz ),
  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego,
  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół,
  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

    Job Family Group:

    Risk Management

    Job Family:

    Credit Decisions

    Time Type:

    Full time

  • 07400 Bank Handlowy w Warszawie S.A.

    Starszy Ekspert Kredytowy

    07400 Bank Handlowy w Warszawie S.A. Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kluczowe zadania: · Przygotowanie i aktualizacja analizy kredytowej dotyczącej przypisanej grupy klientów w ramach segmentów Korporacyjnego, Sektora Publicznego i Instytucji Finansowych, oraz monitorowanie realizacji założonych parametrów oraz kryteriów akceptacji ryzyka, · Poz ...

  • Santander

    starszy analityk

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Santander Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    starszy analityk / ekspert kredytowy (k/m)Country: Poland Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwy ...