Wrocław

    Trener wewnętrzny - Wrocław, Polska - Bank Pocztowy S.A.

    Bank Pocztowy S.A.
    Bank Pocztowy S.A. background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Nasze wymagania
    • znajomość trendów dotyczących obszaru rozwoju i szkoleń
    • doświadczenie trenerskie
    • umiejętność diagnozowania i rekomendowania potrzeb szkoleniowych
    • doświadczenie w organizacji szkoleń i prowadzeniu projektów rozwojowych
    • proaktywność i samodzielność w działaniu
    • prawo jazdy kat B
    Mile widziane
    • doświadczenie w pracy w bankowości
    Twój zakres obowiązków
    • bieżące wsparcie Pracowników we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniami i rozwojem
    • współpraca z komórkami merytorycznymi Banku, Poczty Polskiej S.A. i spółek z GK PP w organizowaniu szkoleń
    • analiza i definiowanie potrzeb szkoleniowych Pracowników spółek GK PP w celu opracowania zakresów oraz harmonogramów szkoleń
    • prowadzenie szkoleń z procesów sprzedaży produktów i szkoleń systemowych: indywidulanych i grupowych w sieci Poczty Polskiej S.A. i spółkach z GK PP
    • monitorowanie wdrożenia nabytej wiedzy produktowej oraz wiedzy o systemach motywacyjnych i konkursach w GKPP
    • prowadzenie i aktualizacja rejestru zrealizowanych szkoleń, przygotowanie informacji zarządczej (zestawienia podsumowujące, raporty, prezentacje)
    • współpraca z Menedżerami ds. Wsparcia Sprzedaży w koordynowaniu działań rozwojowych dla Pracowników spółek GK PP

  • columbuselite

    Trener Wewnętrzny

    51 minut temu

    columbuselite Wrocław, Polska

    Spółka Columbus Elite powstała w 2019 roku, będąc częścią Grupy Kapitałowej Columbus. Dajemy dostęp do ekoenergetycznej przyszłości. Wraz z rozwojem projektów handlowych, poszukujemy osoby do wsparcia działu personalnego na stanowisko: · Trener Wewnętrzny · Poznaj zakres działań: ...

  • MEDIPE Wrocław, Polska

    Szukasz uśmiechniętego zespołu, składającego się z ludzi wielu talentów? Masz dość nudy w pracy oraz korporacyjnej atmosfery? · Obecnie poszukujemy Trenera wewnętrznego lub Trenerki wewnętrznej. Dlatego jeżeli chcesz zmienić swoje miejsce pracy na lepsze, zapraszamy do aplikacji ...