Laborant / Analityk Laboratorium / Specjalista - Pruszków, Polska - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. Warszawie S.A.

    Default job background
    Naukowa
    Opis

    (Pion Laboratoriów/ Laboratorium "Pruszków")

    Naszym pracownikom oferujemy:

    zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

    atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

    kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

    dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

    możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

    bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

    uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

    "3 godziny dla rodziny" – dodatkowy czas wolny

    dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

    Główny zakres obowiązków:

    wykonywane badań fizykochemicznych dla różnych matryc

    pobieranie próbek różnych matryc oraz wykonywanie badań/pomiarów terenowych

    utrzymywanie w sprawności wyposażenia kontrolno – pomiarowego

    prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

    opracowywanie, wdrażanie i walidacje metod analitycznych oraz pobierania próbek

    prowadzenie monitorowania ważności wyników badań fizykochemicznych oraz pobierania próbek

    Nasze wymagania:

    wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe- preferowane chemiczne, biologiczne lub pokrewne

    samodzielność i dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność

    umiejętność obsługi komputera oraz prawo jazdy kat. B

    znajomość standardów jakościowych obowiązujących w pracy laboratoryjnej

    umiejętność obsługi standardowego wyposażenia kontrolno-pomiarowego

    mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowane na analogicznym stanowisku

    W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. Warszawie S.A. Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Główny zakres obowiązków:wykonywane badań fizykochemicznych dla różnych matryc · pobieranie próbek różnych matryc oraz wykonywanie badań/pomiarów terenowych · utrzymywanie w sprawności wyposażenia kontrolno – pomiarowego · prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jak ...