Warsaw

    Kierownik Laboratorium - Warsaw, Polska - ALAB laboratoria Sp z o.o.

    ALAB laboratoria Sp z o.o.

    ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

    W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • zapewnienie ciągłości funkcjonowania laboratorium zgodnie z najwyższymi standardami i normami
    • kontrola i nadzór nad jakością wykonywanych badań
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
    • nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych
    • zarządzanie i organizowanie pracy​
    • podnoszenie kwalifikacji i ciągłego rozwoju podległego zespołu

    Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

    • czynne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
    • ukończona specjalizacja w dziedzinie właściwej dla Diagnostów Laboratoryjnych
    • doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym
    • umiejętności zarządzania zespołem
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne (przy obsłudze pacjenta oraz klienta)
    • umiejętności obsługi komputera – MS Word, MS Excel
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym dostępnym na rynku
    • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin
    • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • ALAB laboratoria Sp z o.o. Warsaw, Polska

    Grupę ALAB tworzą spółki zajmujące się diagnostyką medyczną skupione wokół spółki ALAB Laboratoria. Grupa jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy). Doświadczenia wypracowane przez lata ...

  • Human & Hunter Professional Warsaw, Polska

    Poszukujemy doświadczonego Kierownika Laboratorium, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie optymalnej gospodarczo oraz najwyższej jakościowo pracy laboratoryjnej. Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie planować, organizować oraz realizować czynności niezbędne do płynnego ...

  • Marcel S.A. Radzymin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kierownik Działu Rozwoju Produktów/Scrum Master · Zakres obowiązków · Zarządzanie rozwojem oferowanych produktów i usług - pełnienie roli Głównego Product Ownera · Tworzenie strategii produktowej i wizji produktów na najwyższym poziomie · Zarządzanie portfolio projektów inwestyc ...