Junior DevOps Engineer z GCP Azure AWS - Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska - SlickCloud

    SlickCloud
    SlickCloud Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    W SlickCloud szukamy osób, które chcą rozwijać się w temach Cloud i DevOps. Oferujemy świetne warunki i elastyczną pracę. Nie posiadamy biura - wszystkie nasze projekty są w 100% zdalnie. Szukamy pasjonatów i entuzjastów chmury

    Tym razem poszukujemy ambitnego i zdolnego kandydata na stanowisko Junior DevOps Engineera, który chce rozwijać się w tematach Cloud (szczególnie GCP/Azure/AWS) i DevOps.

    Zakres obowiązków i pracy:

    • Rozwój i utrzymanie infrastruktury na Google Cloud/GCP/ Microsoft Azure/AWS z użyciem Terraform.
    • Budowa CI/CD (GitLab/Jenkins/GitHub Actions).
    • Deployment aplikacji na Kubernetes.
    • Pisanie skryptów Python i Bash.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Czujesz się pewnie w Google Cloud Platform/Microsoft Azure/AWS - idealnie, jeśli masz jakieś certyfikaty.
    • Znajomości Terraform, GitLab CI/CD.
    • Znajomość Kubernetesa.
    • Znajomość CI/CD.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego.
    • Statusu studenta - wymóg konieczny.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę zlecenie ze statusem studenta (rozważamy także zatrudnienie w formie B2B).
    • Wynagrodzenie na poziomie PLN brutto/msc (zlecenie) lub PLN netto/msc (B2B).
    • Elastyczną pracę w pełnym wymiarze godzin.
    • Pracę w formie zdalnej.
    • Najlepsze miejsce do rozwoju jako DevOps / Cloud Engineer w Polsce.