Administrator systemów IT - Centrum, Nowy Sącz, Polska - Connectis

    Connectis
    Connectis Centrum, Nowy Sącz, Polska

    14 godzin temu

    Connectis_ background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Dołącz do wiodącego producenta pojazdów pasażerskich na polskim rynku i wesprzyj nasz projekt dotyczący infrastruktury serwerowej. Szukamy osoby zainteresowanej zarządzaniem i administrowaniem zasobami serwerowymi klienta. Projekt skupia się głównie na zasobach lokalnych opartych na sprzęcie.

    PRACA STACJONARNA NOWY SĄCZ (możliwość pracy hybrydowej w przyszłości) → jesteśmy przygotowani, aby wesprzeć kandydatów, którzy widzą swoją przyszłość z nami, oferując im pakiet relokacyjny, aby łatwiej było im przystosować się do nowego miejsca zamieszkania w związku z podjęciem tego stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie zainstalowanego oprogramowania i bibliotek, sprawdzanie podatności, aktualizacje oraz kontakt z dostawcami oprogramowania
    • Współpraca z zespołem w celu wprowadzania nowych rozwiązań i monitorowania infrastruktury serwerowej
    • Tworzenie dokumentacji technicznej, tworzenie repozytorium cyfrowego i podstaw do automatyzacji
    • Administrowanie zasobami serwerowymi, w tym wirtualizacją

    Wymagania

    • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w pracy w IT, w tym na stanowisku inżyniera systemów
    • Doświadczenie z systemami Linux (Debian) oraz oprogramowaniem serwerowym (Apache, Nginx) i bazami danych (MySQL, PostgreSQL)
    • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie informatyki, telekomunikacji lub pokrewnych
    • Znajomość systemów operacyjnych (Linux, Windows)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do monitorowania (Zabbix, Prometheus)
    • Umiejętność automatyzacji (Ansible, Puppet lub inne)
    • Doświadczenie z chmurą (AWS, Azure)

    Oferujemy

    • Perspektywę długofalowej i stabilnej współpracy przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
    • Ciekawe meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
    • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
    • 5000 PLN za polecenie znajomego do projektu
    • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
    • Wsparcie w procesie relokacji