Legnica

    Inżynier Sprzedaży - Legnica, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie dla naszego Klienta – producenta automatyki pneumatycznej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Inżynier ds. Sprzedaży.

    Zadania:

    • Zarządzanie procesem sprzedaży w przypisanej grupie klientów poprzez rozwijanie relacji i pozyskiwanie nowych z założoną strategią przedsiębiorstwa
    • Świadczenie porad dotyczących doboru, zastosowania i obsługi oferowanych produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę (technika sprężonego powietrza, próżni i pokrewne)
    • Przeprowadzanie negocjacji warunków współpracy z klientami
    • Monitorowanie i ocena sytuacji na rynku, dostosowywanie strategii sprzedażowej do zmieniających się warunków rynkowych
    • Analizowanie efektywności podejmowanych działań i raportowanie wyników
    • Tworzenie planów i strategii dla wybranych klientów
    • Realizacja strategii biznesowej i planów rozwojowych na przydzielonych obszarach

    Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedażyw pokrewnych branżach przemysłowych jest wymagane
    • Wykształcenia technicznego na poziomie co najmniej średniego (lub równoważne doświadczenie)
    • Znajomość lokalnego rynku
    • Rozumienie zagadnień technicznych (umiejętność łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej)
    • Umiejętność pracy na wyznaczonych celach sprzedażowych i ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów
    • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B. (praca mobilna)

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Pracę mobilną we współpracy z biurem handlowym (wsparcie doświadczonego zespołu)
    • Benefity takie jak: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
    • Zapewnienie narzędzi do pracy (samochód służbowy segment B/C, komputer, telefon)
    • Szkolenia wstępne i rozwojowe (np. szkolenia związane z oferowanym asortymentem)
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Legnica, Polska

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje s ...