Gorzów Wielkopolski

    Monter izolacji przemysłowej - Gorzów Wielkopolski, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Gorzów Wielkopolski, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Randstad Polska background

    Chcesz zarabiać kilka razy więcej niż w Polsce? Wyjedź za granicę i już w tym miesiącu zobacz to w portfelu. Nie musisz znać języka obcego.

    Wszystko zorganizowaliśmydla Ciebie : w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

    Nie czekaj Niech Ci ta praca nie ucieknie Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "izoler" na numer

    oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • po przeliczeniu euro zarobisz od zł do zł brutto
  • dodatki: za nadgodziny +25%, za pracę w weekendy +50% lub +75%, w święta +200%, dodatek wakacyjny 8%
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną, program emerytalny, ubezpieczenie, kartę sportową
  • wiele możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • regularne zjazdy do Polski
  • bezpłatne szkolenie 1-dniowe przed wyjazdem
  • oczekujemy

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych (armaflex)
  • mile widziany certyfikat VCA (możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia)
  • zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych (rafinerie / zakłady chemiczne)
  • głównie metoda Armaflex
  • praca w 3 osobowych zespołach
  • Nie czekaj Niech Ci ta praca nie ucieknie Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "izoler" na numer

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia