Elbląg

    Kierownik Serwisu Kurierskiego - Elblag, Polska - DPDgroup

    DPDgroup
    DPDgroup Elblag, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    DPDgroup background
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • zarządzanie podległą strukturą kurierską,
    • rekrutacja, szkolenie oraz proces wdrażania nowych Pracowników i Podwykonawców,
    • organizacja i optymalizacja tras kurierskich,
    • kontrola wizerunku taboru kurierskiego oraz standardów bezpieczeństwa,
    • egzekwowanie wysokich standardów obsługi Nadawców i Odbiorców przesyłek,
    • dbanie o realizację podstawowych priorytetów polityki DPD Polska, tj. skuteczności doręczeń I odbiorów, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.

    Nasze wymagania:

    • umiejętność w kierowaniu zróżnicowanymi zespołami i motywowania do osiągania celów,
    • znajomość procesów operacyjnych (szczególnie w zakresie nadań i odbiorów),
    • bardzo dobre zdolności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze,
    • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań,
    • dyspozycyjność,
    • znajomość topografii Elbląga i okolic,
    • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
    • minimum średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe).

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • atrakcyjny pakiet szkoleń,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
    • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),
    • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie).