Pracownik rejestracji w placówce medycznej - Bielsko-Biala, Polska - HR SIGMA Sp. z o.o.

    HR SIGMA Sp. z o.o.

    Dla naszego cenionego klienta, dynamicznie rozwijającej się placówki medycznej, poszukujemy zaangażowanych i komunikatywnych osób na stanowisko Pracownika Rejestracji. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie pracę z ludźmi i pragną mieć realny wpływ na poprawę jakości opieki zdrowotnej.

    Pracownik rejestracji w placówce medycznej

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zadania:

    • Pierwszy kontakt z pacjentem w placówce: przywitanie, informowanie o dostępnych usługach,
    • Rejestracja pacjentów na wizyty, zarządzanie kalendarzem spotkań,
    • Przyjmowanie i rejestrowanie płatności za usługi,
    • Udzielanie odpowiedzi na pytania pacjentów oraz kierowanie ich do odpowiednich specjalistów,
    • Dbanie o porządek w recepcji i aktualność dostępnych materiałów informacyjnych.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
    • Empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i zespołem.

    Oferta pracodawcy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
    • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.