Junior Leasing Manager - Warsaw, Polska - People Sp. z o.o.

    People Sp. z o.o.

    Naszym Klientem, jest firma z 30-letnią tradycją na rynku nieruchomości, która specjalizuje się w rozwoju projektów i zarządzaniu aktywami w sektorze biurowym, hotelowym i mieszkaniowym.

    Do zespołu najmu poszukujemy, młodej, otwartej osoby na stanowisko:

    Junior Leasing Manager

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Wsparcie działu najmu powierzchni biurowych w codziennej pracy, tj:

    • Przygotowywanie/aktualizacja prezentacji i ofert leasingowych dostosowanych do potrzeb najemcy i zgodnie z instrukcjami Leasing Managerów;
    • Organizowanie spotkań, przygotowywanie przeglądów, protokołów, raportów itp.;
    • Podejmowanie proaktywnych działań marketingowych i sprzedażowych (mailing/cold call)
    • Uczestnictwo w wydarzeniach typu "Business Mixers", mających na celu profesjonalną promocję Spółki i projektów;
    • Zarządzanie bazami danych i regularna aktualizacja informacji o wynajmowanych powierzchniach, najemcach, szczegółach nieruchomości itp.;
    • Przygotowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe;
    • Archiwizacja dokumentacji;
    • Analiza konkurencji;
    • Gotowość do wyjazdów służbowych 2/3 razy w miesiącu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat dostępni do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1;
    • Doskonała znajomość MS Office, w szczególności PP;
    • Doświadczenie w obszarze obsługi Klienta biznesowego i sprzedaży;
    • Mile widziane pierwsze doświadczenie w sektorze nieruchomości;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
    • Otwartość, pro-aktywność w działaniu, oko do detali;
    • Elastyczność i dostępność do wyjazdów służbowych (2/3 razy w miesiącu)
    • Prawo jazdy kat. B mile widziane

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość nauki i rozwoju pod okiem profesjonalistów;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta lunchowa, Multisport
    • Pracę stacjonarną w godzinach 9-17.