Starszy Specjalista ds. Operacji Bankowych - Olsztyn, Polska - 07400 Bank Handlowy w Warszawie S.A.

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Starszy Specjalista ds. Operacji Bankowych to stanowisko w Zespole Operacji Kredytowych w Departamencie Operacji Kredytowych i Finansowania Handlu odpowiedzialne za obsługę księgową kredytów dla przedsiębiorstw.

    Kluczowe zadania:

  • Obsługa operacyjna kredytów dla przedsiębiorstw księgowanych w systemie Flexcube,
  • Realizacja płatności w zakresie obsługi kredytów konsorcjalnych zgodnie z zapisami umów kredytowych,
  • Obsługa operacyjna inwestycji kapitałowych (zgodnie z wytycznymi Biura Nadzoru Właścicielskiego i Inwestycji Kapitałowych w Departamencie Strategii i Relacji Inwestorskich w Sektorze Zarządzania Finansami,
  • Ewidencja i tworzenie rezerw w oparciu o międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej oraz zgodnie z amerykańskimi standardami nieruchomości
  • Udział w projektach związanych z wdrożeniem oraz rozwojem aplikacji i systemów bankowych;
  • Wymagania:

  • Znajomość produktów bankowych, systemów informatycznych i procedur, przepisów wewnętrznych Banku Handlowego w Warszawie oraz przepisów dotyczących tych produktów,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Podstawowa znajomość MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zastosowania w praktyce procedur i regulacji dot. procesu kredytowego,
  • Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, doświadczonym Zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z różnymi jednostkami Banku (Pion Prawny, Pion Ryzyka Bankowości Przedsiębiorstw, Pion Ryzyka Strategicznych Klientów Korporacyjnych).
  • Możliwość udziału w projektach, rozwój kreatywności i innowacyjności.
  • Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

    Job Family Group:

    Operations - Transaction Services

    Job Family:

    Reconciliation and Proofing

    Time Type:

    Full time

    Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

    Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

    Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi") invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review .