Pruszków

    Pracownik administracji magazynowej magazyn Wolica - Pruszków County, Polska - ID Logistics

    ID Logistics
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych
  • aktywne wsparcie dla lidera zmiany
  • sporządzanie raportów i analiz
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. obsługa klienta i reklamacje, awizacja itp. – w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Nasze wymagania

  • dyspozycyjność – praca zmianowa, także w weekendy
  • dobra znajomość MS Excel
  • To oferujemy

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę
  • karta sportowa finansowana przez pracodawcę
  • przejrzysty system nagród
  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • praca w nowoczesnym magazynie
  • dogodny dojazd do pracy - nasz magazyn jest zlokalizowany w pobliżu centrum kongresowego Ptak Warsaw Expo

  • ID Logistics Pruszków County, Polska

    Twój zakres obowiązków · zarządzanie zespołem pracowników na zmianie · weryfikacja prowadzonych procesów pod względem jakościowym i ilościowym · dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i porządek w magazynie · zarządzanie poprawną kompletacją i pakowaniem towarów przez podlegającyc ...