Specjalista ds. Organizacyjnych - Wrocław, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

    jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej. Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie Zarządu i Dyrektora w kwestiach organizacyjnych.
    • Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych.
    • Prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów.
    • Koordynacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej, zarządzanie dokumentacją.
    • Zapewnienie obsługi administracyjno-kadrowej pracowników, w tym administrowanie czasu pracy w SAP.
    • Rozliczanie kosztów w programie SAP.
    • Codzienna współpraca z pozostałymi Departamentami Spółki.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel), Sharepoint, Webcon.
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania, skrupulatność oraz rzetelność w ich realizacji.
    • Dyskretność.
    • Znajomość programu SAP.

    Mile widziane:

    • Wiedza z zakresu Prawa Pracy (czas pracy, absencje, godziny nadliczbowe, delegacje) oraz podstawowa znajomość Kodeksu Spółek Handlowych.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.