Specjalista ds Przetargów Kolejowych - Wołoska , Warszawa, Polska - Aldesa Polska

    Aldesa Polska
    Aldesa Polska Wołoska , Warszawa, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • analiza i przegląd dokumentacji technicznej projektów
    • poszukiwanie podwykonawców i dostawców materiałów, wysyłanie zapytań ofertowych do klientów
    • wizyty lokalne na przyszłym placu budowy
    • kompletne opracowanie kalkulacji kosztów projektu: przygotowanie przedmiaru robót, cen jednostkowych i wartości końcowej
    • analiza ryzyka związanego z inwestycją
    • koordynacja z Działami Przetargów, Produkcji i Zakupów
    • przygotowanie harmonogramu inwestycji

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe inżynierskie
    • co najmniej 3-letnie doświadczenie w firmie budowlanej - Dział Przetargów, Dział Zakupów lub plac budowy
    • znajomość rynku kolejowego
    • umiejętność kalkulacji robót kolejowych
    • otwartość, pozytywne nastawienie, umiejętność współpracy
    • dobra znajomość obsługi komputera: Excel, AutoCad, Outlook, pakiet Microsoft
    • język angielski na poziomie komunikatywnym

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w fajnym i doświadczonym Zespole Ekspertów
    • pracę w formie hybrydowej
    • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport Plus
    • możliwość uczestnictwa w kursach językowych
    • jeden krótszy dzień pracy ;)
    • owocowe poniedziałki
    • brak dress code'u