C# Net Senior Developer - Świerzawska , Poznań, Polska - YES Biżuteria

    YES Biżuteria
    YES Biżuteria Świerzawska , Poznań, Polska

    15 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    YES Biżuteria poszukuje osoby, która stanie się odpowiedzialna za integracje z systemami i będzie chciała zadbać o najwyższe standardy developerskie.

    Nasze etapy rekrutacji:

    • Rozmowa telefoniczna (ok. 30 min)
    • Rozmowa techniczna online z Seniorem (ok. 90 minut)
    • Zadanie w Centrali (ok. 90 minut)
    • Decyzja i informacja zwrotna

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie nowych aplikacji
    • Dobieranie odpowiednich rozwiązań do konkretnych problemów
    • Utrzymywanie infrastruktury
    • Automatyzacja procesów
    • Praca nad rozwojem sklepu internetowego oraz udział w innych projektach

    Nasze wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie w komercyjnym programowaniu w C#
    • Bardzo dobra znajomości C#/.NET
    • Znajomość wzorców architektonicznych
    • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
    • Znajomość EntityFramework na poziomie minimum średniozaawansowanym
    • Umiejętność korzystania z narzędzi deweloperskich, takich jak system kontroli wersji (git)
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz praca w zespole
    • Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii
    • Znajomość angielskiego min. na poziomie B2

    Mile widziane:

    • Podstawowa znajomość procesów logistyczno magazynowych oraz sprzedażowych
    • Znajomość IaC, DevOps
    • Znajomość oprogramowania JIRA
    • Znajomość RabbitMQ, Docker, CQRS, xUnit, PL/SQL

    Nasz tech Stac: .NET, Oracle, EntityFramework, Rider, Jenkins, CQRS

    To oferujemy

    • Wsparcie zespołu na etapie projektowania nowych rozwiązań
    • Uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i biznesowych, gdzie będziemy omawiać, dyskutować i wyznaczać nowe cele
    • Zaawansowany stack technologiczny
    • Nie ograniczamy technologią, pozwalamy na eksperymentowanie
    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Pracę hybrydową (możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym)
    • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
    • Bezpłatne lekcje angielskiego
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
    • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
    • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
    • Spotkania integracyjne
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem