Kraków

    Specjalista ds. Roszczeń - Kraków, Polska - Integrity Consulting

    Integrity Consulting
    Opis

    O firmie Integrity Consulting

    Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

    O naszym kliencie

    Naszym klientem jest firma wykonawcza z branży budowlanej.

    Zadania:

    • Obsługa roszczeniowa kontraktu lub kilku kontraktów budowlanych
    • Analiza dokumentacji związanej z roszczeniami, w tym: umów, pism, dokumentacji przetargowej i rozliczeń,
    • Zebranie dokumentów niezbędnych do wykazania roszczenia, w tym technicznych, jakościowych, kosztowych,
    • Sporządzanie pism i korespondencji związanej z roszczeniami - terminowe i rzetelne ich przygotowanie,
    • Prowadzenie procesu roszczeniowego - udział w spotkaniach zewnętrznych z zamawiającym, oraz wewnętrznych
    • Bieżąca współpraca w zakresie roszczeń z działem prawnym firmy

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, na kontraktach budowlanych lub w centrali firmy – preferowane kontrakty infrastrukturalne (drogi/koleje),
    • Doświadczenie w sporządzaniu pism i dokumentacji roszczeniowej, z uwzględnieniem aspektów prawnych, kontraktowych oraz technicznych,
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz procedur FIDIC,
    • Umiejętność przygotowywania analizy wpływu zaistniałych okoliczności na harmonogram realizacji projektu),
    • Znajomość programu MS Project.

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet opieki medycznej

  • Control Process SA Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowe ...

  • Grafton Recruitment Krakow, Polska

    Specjalista ds. sprzętu audiowizualnego (Product Expert) Miejsce pracy: Kraków Rekrutujemy dla Dla naszego klienta, firmy z branży sprzętu audiowizualnego, poszukujemy Specjalisty ds. sprzętu (Product Expert) · Twój zakres obowiązków Opieka nad powierzonymi produktami i markami · ...