Oświęcim

    Specjalista ds. Mechanicznych - Oświęcim, Polska - Synthos Dwory 7

    Synthos Dwory 7
    Synthos Dwory 7 Oświęcim, Polska

    1 tydzień temu

    Specjalista ds. Mechanicznych w firmie Synthos Dwory 7 | softgarden

    View job here

    Specjalista ds. Mechanicznych

    • Pełny etat
    • Oświęcim, Polska
    • Z doświadczeniem zawodowym

    Twój zakres obowiązków:

    • organizowanie i koordynowanie przeglądów gwarancyjnych/ DTR oraz prac w podległym obszarze
    • planowanie budżetu i bieżąca kontrola poziomu wydatków dla przydzielonego obszaru
    • nadzór nad stosowaniem odpowiedniej technologii podczas realizacji prac remontowych konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów urządzeń
    • prowadzenie zadań związanych z gospodarką materiałową, ewidencją urządzeń i aparatów
    • analiza przyczyn awarii / uzgadnianie metody napraw instalacji oraz urządzeń
    • prowadzenie bieżących raportów z wykonanych czynności remontowych i stwierdzonych nieprawidłowości pracy urządzeń
    • aktualizacja dokumentacji technicznej

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne- preferowane mechaniczne
    • min. 1 rok doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu lub w Dziale Realizacji Inwestycji
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • dobra znajomość zasad działania mechaniki, pneumatyki, hydrauliki w urządzeniach przemysłowych
    • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP
    • mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji / dozoru G1, G2, G3
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • dobrą atmosferę i fajnych ludzi
    • ciekawe projekty do zrealizowania
    • nowe wyzwania i zadania
    • możliwość budowania swoich kompetencji
    • swobodny przepływ wiedzy
    • dostęp do platformy e-learningowej
    • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników
    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

  • Zamel sp. z o.o. Pszczyna, Polska

    ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń aut ...

  • Zamel Sp. z o. o. Pszczyna, Polska