Warsaw

    Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu - Warsaw, Polska - T4B

    T4B
    T4B Warsaw, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu w firmie T4B | softgarden

    View job here

    Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu

    • Pełny etat
    • Warszawa, Polska
    • Z doświadczeniem zawodowym

    Twój Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń.
    • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji wdrożeniowej i innych działań wdrożeniowych.
    • Wykonywanie uruchomień oraz prac naprawczych.
    • Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
    • Serwis i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.).

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe techniczne: elektrotechnika, elektronika, automatyka.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Znajomość systemów CCTV, SSWiN, SKD, SAP.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
    • Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Dyspozycyjność (podróże służbowe – praca przy realizacji projektów).
    • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Samochód służbowy.
    • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
    • Kompleksowy program wdrożenia.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
    Aplikuj online Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

  • Maciosoft Musuły, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : SQL Server Management Studio System zarządzania zgłoszeniami technologies-optional : Microsoft SQL Server Podstawy programowania podstawy budowy sieci Active Directory Chmura systemy wirtualizacji about-project : Dołączając do naszego zespołu, będziesz mia ...

  • 4contact Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : MS SQL technologies-optional : Crystal Reports Comarch ERP XL about-project : Jeśli chcesz się uczyć, rozwijać, pasjonuje Cię połączenie informatyki, programowania, matematyki, finansów i różnorodnych procesów biznesowych, masz umysł ścisły, wykonujesz mon ...

  • ESKOM IT Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Jesteśmy integratorem rozwiązań IT, od ponad 20 lat działamy aktywnie na rynku dostarczając wysoki poziom usług informatycznych dla średnich, dużych firm i sektora publicznego. Posiadamy wykwalifikowany zespół inżynierów, realizujemy usługi z wykorzystaniem nowoczesnych technolog ...