Senior Python Cloud Developer - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Python Cloud Developer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej.

    Obszar projektu: Automatyzacja marketingu.

    Obowiązki

    • Projektowanie, wdrażanie i optymalizacja rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w domenie marketingowej
    • Pisanie czystego, testowalnego kodu
    • Wsparcie integracji technologii z obszaru MarTech z innymi systemami, narzędziami i aplikacjami w ekosystemie organizacji
    • Projektowanie infrastruktury w chmurze, usług i architektur wdrażania aplikacji
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w obszarze technologii marketingowych
    • Dobra znajomość AWS, Python
    • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
    • Wiedza z zakresu CI/CD, API
    • Bardzo dobry język angielski (min B2/C1)

    Oferujemy

    • Możliwość pracy zdalnej w 100%
    • Długofalowa współpraca oparta o B2B
    • Stawka: pln/h + VAT