Wrocław

    Capex Buyer - Wrocław, Polska - HR|HUB SP Z O O

    HR|HUB SP Z O O

    Innowacyjna firma produkcyjna- lider w technologii materiałów oraz recyklingu szuka Kandydata/Kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

    CAPEX Buyer

    Oferta:

    • Umowa o pracę z pakietem benefitów (w tym: możliwość uzyskania premii rocznej, dostęp do stołówki i siłowni w miejscu pracy, opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie, karty podarunkowe, pracowniczy program poleceń, dofinansowanie dojazdów do pracy)
    • Możliwość pracy hybrydowej 3 dni z biura na Bielanach Wrocławskich, 2 dni home office

    Zakres obowiązków:

    • Analiza rynku w poszukiwaniu nowych źródeł dostawców i podwykonawców.
    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej (w tym specyfikacji funkcjonalnych) oraz umów we współpracy z kierownikiem działu zakupów.
    • Analiza ofert pod względem technicznym i handlowym.
    • Przygotowywanie porównań ofert.
    • Prowadzenie negocjacji.
    • Współpraca z wewnętrznymi interesariuszami na etapie planowania i realizacji projektów.
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi i istniejącymi dostawcami.
    • Administracja zakupami w systemach SAP / SRM.
    • Monitorowanie procesu zakupowego od złożenia zamówienia do płatności.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów- najchętniej w międzynarodowej firmie (doświadczenie jako CAPEX Buyer mile widziane, ale NIEWYMAGANE)
    • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Analityczne myślenie i zdolności rozwiązywania problemów.
    • Umiejętności planowania i organizacji pracy.

    Wysłanie CV w języku angielskim to wszystko, czego na tym etapie potrzebujesz :)

  • Michael Page

    Buyer Capex

    1 dzień temu

    Michael Page Wrocław, Polska

    Przeszukiwanie rynku w celu znalezienia nowych źródeł zakupów inwestycyjnych. · Przygotowywaniedokumentówzapytaniaofertowego i umów. · Negocjacje cenowe i warunków umów. · Współpraca z interesariuszami w planowaniu i realizacji projektów. · Administracja zakupami w systemach SAP/ ...