Pracownik magazynowy - Poznań, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

    Pracownik magazynowy - od zaraz

    Numer referencyjny: M/LOG/04/24/AŁ

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • wyładunek i załadunek przesyłek
    • odpowiednia segregacja paczek
    • dbanie o poprawną logistykę magazynu.

    Miejsce Pracy: Robakowo

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku-niedzieli (bez soboty) w systemie zmianowym cotygodniowym w godzinach 8:30-16:30 ,16:00-00 i 22:30-06:30.
    • Wynagrodzenie godzinowe 29 zł brutto
    • Możliwość korzystania z transportu pracowniczego: Poznań, Kościan, Stęszew, Śrem
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

    Profil kandydata:

    • Zmotywowany, odpowiedzialny i punktualny
    • Gotowy do pracy w pełnym wymiarze etatu
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy

    Jesteś zainteresowany? Aplikuj

    A jeśli masz pytania, zadzwoń do nas:

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.