Dział sprzedaży wewnętrznej, rozwiązania I-cloud - Otwock, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Otwock, Polska

    1 tydzień temu

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

    Dział sprzedaży wewnętrznej, rozwiązania I-cloud (praca hybrydowa)

    Numer referencyjny: MAKO

    Miejsce pracy: Otwock

    Twój zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Przeprowadzanie połączeń wychodzących i przychodzących
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
    • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań
    • Dbanie o dokładność i aktualność danych klientów w systemie
    • Raportowanie wyników sprzedażowych

    Nasze wymagania:

    • Minimalne roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta
    • Doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej lub w sprzedaży produktów I-cloud, będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i osiągania celów sprzedażowych
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność negocjacji i przekonywania klientów
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

    Nasz klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • dodatkowe premie, uzależnione od wyników pracownika
    • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w stabilnej firmie
    • możliwość wykorzystywania języka niemieckiego, w codziennych obowiązkach
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • system hybrydowy (biuro zlokalizowane w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu)