Nowy Dwór Mazowiecki

    Digital Media Strategist - Nowy Dwór Mazowiecki, Polska - Performance Media

    Performance Media
    Performance Media Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

    2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Hej, hej , tu #teamPM Fajnie, że wpadłeś_aś, bo tak się składa, że do zespołu Strategii szukamy StrategMastera

    Co możemy Ci powiedzieć o nas?

    Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. To, co jest dla nas ważne i napędza do pracy to chęć, by firmy i ludzie ciągle się rozwijali w każdym obszarze naszych działań - od strategii, kreatywnej komunikacji, paid media, social media, influencer marketingu, content marketingu, seo, aż po data science.

    A jaki jest Twój zespół?

    To czteroosobowa drużyna doświadczonych specjalistów w budowaniu najlepszych strategii dla naszych Klientów.

    Twój zakres obowiązków:

    Opracowanie strategii i planów mediowych

    Będziesz odpowiedzialny/a za dobór narzędzi i rekomendacje KPI do założonych celów

    Zajmiesz się opracowywaniem rekomendacji strategicznych dla klientów, raportów i trendbooków ;

    Będziesz przeprowadzać analizę strategiczną obejmującą pogłębiony research, analizę konkurencji oraz grup docelowych;

    Udzielisz wsparcia dla działu New Bizzu w przetargach i ofertowaniu ;

    Weźmiesz aktywny udział w przetargach, w tym zaprezentujesz wraz z zespołem założenia opracowanej strategii przed klientem;

    Nie raz i nie dwa, będziesz mieć okazję przygotować i poprowadzić warsztaty czy szkolenia dla naszych klientów ;

    Nasze wymagania:

    Masz min. 2 lata doświadczenia po stronie agencji lub domów mediowych;

    Posiadasz ugruntowane doświadczenie w tworzeniu strategii/planów mediowych

    Świetnie orientujesz się w najważniejszych kanałach digitalowych;

    Potrafisz dobierać rozwiązania do celów i wyzwań klienta

    Analityczny umysł / świetna znajomość XLS

    Umiesz analizować dane, wyciągać wnioski i tworzyć na ich podstawie rekomendacje

    Dobrze czujesz się w prezentacjach i wystąpieniach publicznych, a kontakt z klientem to dla Ciebie przyjemność

    Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielnie zarządzasz swoją pracą, tak aby było skutecznie i "na czas"

    Potrafisz radzić sobie w sytuacjach stresowych – priorytetyzujesz zadania, a na projektach kluczowych reagujesz szybko;

    Język angielski znasz na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2 w mowie i piśmie).

    Mile widziane:

    Znajomość Google Analytics;

    Wykształcenie wyższe związane z marketingiem (lub w trakcie studiów);

    Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientami;

    Certyfikat DIMAQ, będzie miłym dodatkiem

    To oferujemy:

    Format współpracy B2B lub umowa zlecenia;

    Szerokie możliwości rozwoju dla Ciebie – szkolenia, warsztaty, dzielenie się wiedzą, konferencje branżowe, programy certyfikacyjne – a to dopiero początek

    Miejsce, w którym ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru

    Zgrany i doświadczony team, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie

    Biuro bez korpo klimatu, w którym spotykamy się 3 dni w tygodniu– w willi z ogródkiem na Mokotowie, w sąsiedztwie parku

    Wiele okazji do poznania i polubienia tych, z którymi pracujesz (grille, eventy i każda okazja do wspólnego funu to nasze drugie imię )

    Last but not least Pakiet benefitów dla Ciebie: wsparcie psychologiczne, opieka medyczna, karta Multisport, nauka języków obcych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Zapoznajemy się z Twoim CV
    • Zadzwonimy zadać kilka dodatkowych pytań, żeby sprawdzić czy do siebie pasujemy
    • I spotkanie (online) z Natalią z HRu
    • Zadanie rekrutacyjne
    • II etap spotkania (w biurze) z Karoliną i Darkiem
    • Decyzja o zatrudnieniu i oferta lub informacja zwrotna.

    Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy

  • GroupM Warsaw, Polska

    Description · Position at Wavemaker Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych ...

    Description · Position at EssenceMediacom About EssenceMediacom · We are a global communications agency leading with breakthrough thinking, building explosive growth for brands, and helping our clients see the bigger picture. Our daring global network of 10,000 influencers help ...

  • Dragon Rouge

    Corporate Senior Designer

    1 tydzień temu

    Dragon Rouge Warsaw, Polska

    Dragon Rouge is a global creative agency. We help brands and businesses to inspire, change and grow. Using insight, foresight and creativity we help our clients define strategies, create new products, new services and exceptional experiences. Founded in 1984 in France, we are the ...