Operator maszyn CNC - Wejherowo, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Wejherowo, Polska

    3 tygodnie temu

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji sprzętów hydraulicznych oraz hamulców przemysłowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC. Siedziba firmy mieści się zaledwie 17 km od Lęborka.

    Operator maszyn CNC

    Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Wejherowo

    Zadania:

    • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie drobnych problemów technicznych
    • Monitorowanie procesu obróbki
    • Dostosowywanie parametrów maszyny w trakcie pracy
    • kontrola jakości i dokładności wyprodukowanych części
    • Wykonywanie konserwacji i czyszczenia obrabiarki CNC

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, takich jak mikrometry, suwmiarki i sondy pomiarowe
    • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej, takiej jak instrukcje obsługi i rysunki techniczne
    • Umiejętność zachowania porządku i czystości na stanowisku pracy
    • Praktyczne doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
    • Premia uznaniowa po okresie próbnym.
    • Pracę na 2 zmiany
    • Rozwój zawodowy w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych, również Frezarek i Tokarek CNC, rozwój w kierunku programowania CNC
    • Pakiety benefitów