Kontroler Finansowy

    Kontroler finansowy - Lublin, Polska - Agram

    Agram
    Agram Lublin, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse

    W Agram S.A. zajmujemy się produkcją mrożonych warzyw, owoców oraz dań gotowych. Od 2017 roku jesteśmy częścią belgijskiej firmy Crop's. Współpracujemy z dużymi firmami i posiadamy zakłady produkcyjne w 10 krajach na całym świecie.

    Podstawowe zadania:

    · pomaganie w tworzeniu strategii finansowej oraz biznesowej przedsiębiorstwa

    · analiza przychodów i kosztów

    · analiza zleceń produkcyjnych i odchyleń

    · przygotowanie budżetu i prognoz finansowych

    · przygotowywanie raportów

    · czynny udział w audytach

    · wsparcie procesów księgowych

    Nasze oczekiwania:

    · wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość)

    · doświadczenie w controllingu w firmie produkcyjnej

    · praktyczna wiedza z dziedziny zarządzania finansami

    · samodzielność

    · bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    · znajomość systemu SAP

    · bardzo dobra znajomość programu Excel

    Co oferujemy:

    · pracę w międzynarodowym środowisku

    · dofinansowanie zajęć sportowych

    · dofinansowanie nauki języków

    · umowę o pracę

    · atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

    Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Herbapol

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Herbapol Lublin, Polska

    Opis stanowiska: Współtworzenie budżetów rocznych oraz budżetów projektów prowadzonych w firmie. · Sporządzanie zarządczego bilansu, rachunku wyników, przepływów pieniężnych i wskaźników finansowych. · Przygotowywanie raportów ze sprzedaży, produkcji, kosztów, rentowności, należ ...