Redaktor/ka serwisu Onet Lifestyle - Warszawa, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska Warszawa, Polska

    1 dzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Zakres obowiązków:

    redagowanie newsów i research

    przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich

    tworzenie materiałów SEO i social media

    współpraca z zespołem wydawców Strony Głównej i innymi redakcjami

    publikowanie i redakcja materiałów zewnętrznych

    obróbka materiałów wideo i audio

    przygotowywanie galerii bieżących i przekrojowych

    obsługa agencji prasowych

    uzupełnianie serwisu

    monitorowanie działań konkurencji

    Nasze wymagania:

    wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: filologia polska lub obca, dziennikarstwo, kulturoznawstwo

    dobra orientacja w bieżących wydarzeniach związanych z kategorią styl życia, społecznych i kulinarnych

    znajomość mediów cyfrowych i ich użytkowników

    co najmniej dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

    umiejętność pracy w zespole, także pod presją czasu

    chęć uczenia się i rozwijania swoich talentów

    dyspozycyjność i odpowiedzialność

    doświadczenie dziennikarskie i redakcyjne - mile widziane :)

    Oferujemy:

    umowę

    kafeterię benefitową NAIS

    kartę multisport i wyzwania sportowe

    ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

    prywatną opiekę medyczną

    legendarne imprez

    wsparcie psychologiczne i program well-being

    szeroką ofertę szkoleń

    kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce

    nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier

    pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu)