Operator maszyn bez doświadczenia - Zabrze, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Zabrze, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background
    Opis

    Nie masz doświadczenia na produkcji ale chcesz go zdobyć?

    Zacznij swoją karierę z nami na zakładzie produkcyjnym na stanowisku operator maszyn Mile widziane Panie

    Nr kontaktowy:

    Operator maszyn bez doświadczenia

    Numer referencyjny: 12443

    Miejsce pracy: Zabrze

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie miesięczne 4300 zł brutto
    • dodatek za pracę w godzinach nocnych
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    • możliwość szybkiego przejęcia bezpośredniego pod firmę Klienta
    • szybka ścieżka rekrutacyjna
    • dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz oraz karta Multisport
    • pracę w zgranym zespole

    Zadania:

    • obsługa zrobotyzowanych maszyn
    • wzrokowa kontrola jakości wyrobów gotowych
    • przestrzeganie zasad BHP

    Wymagania:

    • dostępność do pracy w systemie III zmianowym
    • chęć i motywacja do pracy

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010