Operator/-ka maszyn, od zaraz, dogodna lokalizacja - Tychy, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Dla naszego Klienta - producenta włókien, głównie do branży automotive, poszukujemy operatorów/-ek maszyn. Oferujemy stabilne zatrudnienie w systemie 3-zmianowym.

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową,
    • pracę w systemie 3- zmianowym, od pn - pt, soboty dla chętnych,
    • pracę w dogodnej lokalizacji (Strefa Przemysłowa w Tychach),
    • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową.

    zadania

    • obsługa maszyn,
    • kontrola jakości,
    • dbanie o wysoka jakość produkowanych elementów,
    • prace pomocnicze.

    oczekujemy

    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym,
    • zaangażowania,
    • doświadczenia w obsłudze prostych maszyn.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia