Miejsca pracy

    Sprzedawca Wewnętrzny - Kłodzko, Polska - SIG Sp. z o.o.

    SIG Sp. z o.o.
    SIG Sp. z o.o. Kłodzko, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska:

    Bieżąca obsługa klienta

    Przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień sprzedaży w wewnętrznym systemie

    Przygotowywanie ofert handlowych

    Weryfikacja stanów magazynowych

    Procesowanie potrzeb transportowych do osoby odpowiedzialnej za logistykę

    Kompletowanie dokumentów sprzedaży

    Wymagania:

    Znajomości produktów i rynku branży budowlanej – mile widziane

    Dobra znajomość pakietu MS Office

    Umiejętność pracy zespołowej

    Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    Zdolności analityczne

    Komunikatywność i rzetelność

    Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub 08:00-16:00

    Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

    Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

    Platformę wspierającą dobrostan pracowników

    Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

    Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)

    Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)

    Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności

    Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Udział w inicjatywach charytatywnych

    Bezpieczne warunki pracy

  • SIG Sp. z o.o.

    Sprzedawca Wewnętrzny

    SIG Sp. z o.o. Klodzko, Polska

    SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dosta ...