Miejsca pracy

    Młodszy Specjalista BIM - Polska - Egis Poland Sp z o. o.

    Egis Poland Sp z o. o.
    Egis Poland Sp z o. o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Młodszy Specjalista BIM

    Twój zakres obowiązków

    • Wsparcie Koordynatora zespołu BIM w jego zadaniach,
    • Bieżąca obsługa platformy CDE,
    • Kontrola stosowania procedur BIM,
    • Pomoc w koordynacji międzybranżowej,
    • Weryfikacja modeli koordynacyjnych,
    • Przygotowywanie raportów z kolizji i z weryfikacji metadanych.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w zakresie weryfikacji modeli 3D,
    • Dobra znajomość programu Navisworks Manage oraz pakietu MS Office,
    • Umiejętność automatyzowania prostych i powtarzalnych procesów,
    • Chęć rozwoju w obszarze BIM.
    • Znajomość programu Autodesk Civil 3D, Bentley Microstation, Autodesk Revit,
    • Znajomość Dynamo/Python/VBA.

    To oferujemy

    • Umowę o pracę,
    • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
    • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
    • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
    • Praca w doświadczonym zespole,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.