Data Engineer - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Jesteśmy firmą branży IT, specjalizującą się w zaawansowanych outsourcingu rozwiązań technologicznych. Poszukujemy osoby na stanowisko Data Engineer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość technologii Big Data
    • Znajomość języka programowania Python lub Java
    • Umiejętność pracy z zespołami wielofunkcyjnymi
    • Doświadczenie z narzędziami do przetwarzania i analizy danych
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Obowiązki

    • Do Twoich zadań będzie należało projektowanie, budowanie i utrzymanie infrastruktury danych
    • Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie i optymalizację systemów przetwarzania danych, zarówno dużej skali, jak i wysokiej przepustowości
    • Praca ta wymaga zarówno umiejętności technicznych, jak i zdolności do rozwiązywania problemów

    Wymagania

    • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość Snowflake, Talend, Python, SQL, Bash
    • Doświadczenie z narzędziami do przetwarzania i analizy danych, oraz dobra znajomość transferu danych (DBT)
    • Biegła znajomość języka angielskiego (min B2/C1)
    • Umiejętność modelowania z wykorzystaniem Data Vault
    • Umiejętność pracy z wielofunkcyjnymi, rozproszonymi zespołami

    Oferujemy

    • Długoterminowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
    • Wynagrodzenie PLN/h + VAT
    • 100% pracy zdalnej