Fullstack developer

    Fullstack Developer - Pana Tadeusza , Kraków, Polska - SoftNet Sp. z o.o.

    SoftNet Sp. z o.o.
    SoftNet Sp. z o.o. Pana Tadeusza , Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do dynamicznego zespołu tworzącego rozwiązania dla klientów z sektora bankowego. Zapraszamy do aplikowania

    O projekcie: Decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny/a za rozwój produktów związanych z bankowością elektroniczną. Domena problemu wymaga od przyszłego pracownika tworzenia wydajnych, bezpiecznych oraz niezawodnych systemów. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze projekty były prowadzone z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako członek zespołu będziesz miał/miała duży wpływ na decyzje technologiczne i architektoniczne. Pracujemy w około ośmioosobowych zespołach produktowych w metodyce Scrum, w których cenimy sobie przyjazną atmosferę, kulturę pracy i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności.

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
    • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
    • Code review
    • Analiza i tworzenie wymagań
    • Spotkania scrumowe
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej
    • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
    • Kontakt z klientem

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku programistycznym
    • Praktyczna znajomość technologii Java
    • Znajomość Spring, SpringBoot
    • Znajomość Angular, HTML, CSS
    • Znajomość REST API
    • Znajomość SQL, PostgreSQL i Oracle
    • Znajomość Maven, Docker, systemu kontroli wersji GIT
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Umiejętność analizy, projektowania i implementacji oprogramowania
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy nad projektami z wykorzystaniem metodyk zwinnych

    To oferujemy:

    • Pracę w sektorze bankowym z polskim kapitałem
    • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym) lub w biurze
    • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę lub umowę B2B
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Eventy i spotkania integracyjne

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Spotkania integracyjne
    • Bezpłatny parking

    Etapy rekrutacji:

    Etap I – rekrutacja zdalna/stacjonarna

    Etap II – rekrutacja stacjonarna

    Etap III – rekrutacja stacjonarna