Starszy Specjalista ds. Płac - Bukowice, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA
    EWL Solutions PSA Bukowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Dla naszego Klienta z branży recyklingowej poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Płac

    Zakres obowiązków:

    • Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac pracowników)
    • Udział we wdrażaniu nowych polityk (regulamin pracy, procedury, procesy kadrowe) oraz benefitów pracowniczych
    • Rozliczanie czasu pracy (ewidencje czasu pracy, nadgodziny, urlopy, zwolnienia chorobowe, inne nieobecności)
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej w zakładzie produkcyjnym,
    • Biegła znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń, prawa pracy, czasu pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
    • Zrozumienie przepisów dotyczących ubezpieczenia społecznego, opodatkowania osób fizycznych, PPK, RODO,
    • Dokładność, terminowość oraz samodzielność w działaniu,
    • Gotowość do pracy stacjonarnej,
    • Mile widziana znajomość Comarch ERP Optima, oraz MS Excel .

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie,
    • Dofinansowanie do dojazdów,
    • Program rekomendacji pracowniczych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.