Marysin

    Specj. ds. Administracji Magazynowej - Marysin, Polska - AZAGroup

    AZAGroup
    AZAGroup Marysin, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    Administracyjny
    Opis

    Miejsce pracy: Aleja Krakowska 140A, Marysin

    Zadania:

    · Koordynacja przepływu towarów pomiędzy magazynami i na linii magazyn-studio fotograficzne

    · Aktywny udział w spotkaniach dot. procesów magazynowych i wdrażanych usprawnień

    · Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji dotyczących pracy magazynu

    · Poszukiwanie nowych dostawców według zapotrzebowania, negocjowanie warunków, procesowanie umów we współpracy z działem prawnym

    · Monitorowanie stocków magazynowych materiałów okołoprodukcyjnych i realizacja zamówień

    · Zamawianie materiałów eksploatacyjnych (środki czystości, materiały biurowe, itp.)

    · Zgłaszanie usterek technicznych zarządcy budynku,

    · Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów PPOŻ na terenie magazynu

    · Kontrola czasu pracy pracowników magazynu przy użyciu wewnętrznego systemu do monitorowania godzin wejść/wyjść

    · Bieżąca współpraca z działem IT w zakresie przygotowania infrastruktury IT na terenie magazynu

    Wymagania:

    · Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum rok

    · Wykształcenie w zakresie logistyki będzie dużym atutem

    · Dobra znajomość MS Excel, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie zbioru danych

    · Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

    · Wysoki stopień komunikatywności

    · Inicjatywa w działaniu, umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

    · Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    · Pracę w prężnie działającej firmie w polskim sektorze ecommerce i rozwijającej działalność na zagranicznych rynkach europejskich,

    · Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

    · Dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, rabaty na nasze produkty, imprezy integracyjne, prezenty okolicznościowe.