Zielona Góra

    Pełnomocnik ds. Inwestycji - Zielona Gora, Polska - Green Capital

    Green Capital
    Opis

    Opis stanowiska:

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę projektów inwestycyjnych,
    • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia), przekazanych do obsługi przez Spółkę,
    • wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,
    • prezentowanie ofert sprzedażowych, prowadzące do zachęcenia do nawiązania współpracy,
    • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami,
    • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
    • sporządzanie raportów sprzedażowych,
    • analiza rynku i działań konkurencji.

    Wymagania:

    • doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. pozyskiwania gruntów lub pokrewne sprzedażowe,
    • prawo jazdy kat. B, dobra orientacja w terenie,
    • znajomość pakietu Office (Word, Excel),
    • gotowość do odbywania podróży służbowych,
    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych relacji,
    • dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywanych obowiązkach,
    • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
    • analityczne myślenie, podejmowanie przemyślanych decyzji i bieżące rozwiązywanie trudności,
    • proaktywność i silne zorientowanie na cel.

    Mile widziane

    • doświadczenie związane z zabezpieczaniem prawa do gruntu, służebności oraz prowadzeniem uzgodnień z organami administracji,
    • doświadczenie w branży OZE,
    • znajomość branży rolniczej, energetycznej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
    • gwarantowaną część stałą wynagrodzenia + prowizje zależne od wyników pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, kartę Multi Sport, grupowe ubezpieczenie na życie),
    • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem.

    Widełki wynagrodzeń brutto UOP+ premia, netto B2B+ premia