pracownik produkcji - Skarżysko-Kamienna, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Skarżysko-Kamienna, Polska

    2 tygodnie temu

    Randstad Polska background

    Zatrudnimy kobiety i mężczyzn do pracy przy produkcji mat i wycieraczek w Suchedniowie. Praca od zaraz 20 wolnych miejsc

    oferujemy

    • wynagrodzenie 3600 zł brutto plus premia do 400 zł brutto , dodatek do godzin nocnych ( łącznie od 4000 zł brutto)
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
    • dodatkowe benefity m.in. możliwość ubezpieczenia grupowego, karty sportowej itp.
    • pracę w miejscowości Suchedniów

    zadania

    • praca przy produkcji wycieraczek i mat
    • praca przy linii
    • naklejanie etykiet
    • obsługa zgrzewarki

    oczekujemy

    • motywacji i zaangażowania
    • gotowości do pracy 3 zmianowej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia