Handlowiec ds Usług Outsourcingowych - Warszawa, Polska - TeamQuest Sp. z o.o.

    TeamQuest Sp. z o.o.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Nasz klient to renomowana firma informatyczna, która od 1997 roku wspiera przedsiębiorstwa w erze transformacji cyfrowej i Przemysłu 4.0. Specjalizując się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla sektora produkcyjnego, firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym systemy wspierające logistykę produkcyjną, platformy e-commerce/B2B, systemy logistyczne, zarządzanie produkcją, a także rozwiązania ERP, BPM i Business Intelligence. Dzięki globalnemu podejściu i skoncentrowaniu na innowacyjnych technologiach, firma przyczynia się do rewolucji przemysłowej, pomagając przedsiębiorstwom osiągać wyższy poziom efektywności i bezpieczeństwa. Poszukujemy osób z pasją do IT, które chcą dołączyć do zespołu ekspertów i wspólnie pracować nad projektami, które kształtują przyszłość branży. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania.

    Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów między innymi poprzez prospecting nowych profili klientów oraz inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami w oparciu o samodzielnie wypracowane LEADY,
    • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań outsourcingowych dla ich biznesu.
    • Tworzenie propozycji handlowych i ich prezentacja potencjalnym klientom.
    • Negocjowanie warunków umów handlowych i finalizacja transakcji.
    • Śledzenie zmian na rynku i analiza konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
    • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących aktywności sprzedażowej i osiąganych wyników.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych (mile widziane usługi IT)
    • Udokumentowana ścieżka sukcesów sprzedażowych.
    • Umiejętność szybkiego domykania sprzedaży.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji, spotkań biznesowych oraz prezentacji oferowanych usług.
    • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu i osiągania celów.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Proponujemy:

    • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od realizacji celów sprzedażowych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Elastyczny czas pracy i opcję pracy hybyrdowej
    • Dodatkowym plusem atutem będzie doświadczenie w branży odbioru i unieszkodliwiania odpadów.