Wrocław

    Junior PIM Specialist - Wrocław, Polska - ARTGEIST Sp. z o.o.

    ARTGEIST Sp. z o.o.
    ARTGEIST Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    5 dni temu

    Opis

    Kim jesteśmy?

    Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, lider w produkcji ściennych artykułów dekoracyjnych. Do wytwarzania naszych artykułów we wrocławskim zakładzie produkcyjnym używamy wysokiej jakości produktów. Nasze dekoracje do wnętrz sprzedajemy z powodzeniem od 2004 roku, głównie w Europie. Działamy w trzech kanałach: marka własna Bimago, marketplaces oraz dropshipping. Obsługujemy blisko 30 rynków, a nasze produkty trafiły do tej pory do około 70 krajów.

    Tworzymy sztukę.

    Junior PIM Specialist

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jeśli jesteś pełny/a energii, gotowy/a na naukę i chętny/a do działania, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy stanowisko Junior PIM Specialist w naszym dynamicznie rozwijającym się dziale #produkt.

    Twoje zadania:

    Wdrażanie Nowych Produktów: jesteś odpowiedzialny/a za wprowadzanie nowości do oferty naszych kanałów sprzedaży.

    Optymalizacja Oferty: jako specjalista/ka, dbasz o jakość oferty, włączając w to tworzenie atrakcyjnych opisów produktów, i inne elementy contentowe. Pozycjonowanie to również Twoja odpowiedzialność.

    Przygotowywanie Grafik Produktowych: obsługujesz automat w Photoshopie do tworzenia grafik produktowych, a następnie wgrywasz je do odpowiednich produktów w naszym katalogu, zarówno ręcznie, jak i masowo za pomocą udostępnionego Ci skryptu.

    Monitorowanie Konkurencji: śledzisz działania konkurencji i dokonujesz analizy rynku, zakończonej cennymi wnioskami.

    Przygotowywanie Zestawień w Arkuszach Excela lub Google: organizujesz dane, korzystając z funkcji Excela lub Google Sheets, by dostarczać podstawowe raporty.

    Automatyzacja Codziennych Obowiązków: implementujesz rozwiązania automatyzujące, które usprawniają rutynowe procesy i zwiększają efektywność pracy.

    Innowacje i Rozwiązania: aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań i masz możliwość wprowadzania ich do praktyki.

    Wsparcie Techniczne: współpracujesz z pomocą techniczną na platformach, dbając o sprawne działanie.

    Współpraca z Managerem: wspierasz managera w bieżących obowiązkach.

    Nasze wymagania?

    Obsługa MS Excel: sprawnie operujesz komputerem i świetnie znasz narzędzia takie jak MS Excel, Arkusze Google lub OpenOffice Calc. Filtrowanie, sortowanie baz danych, wyszukiwanie pionowe i tabele przestawne to dla Ciebie 'piece of cake'.

    Znajomość języka angielskiego: posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim.

    Oprogramowanie Adobe: programy Photoshop, Illustrator, Bridge nie są Ci obce.

    Kreatywne myślenie: posiadasz kreatywne myślenie i dużą wyobraźnię.

    Dobra organizacja: jesteś zorganizowany/-a, skrupulatny/-a i dokładny/-a.

    Team Player: jesteś komunikatywny/-a i uwielbiasz pracować w zespole.

    Dodatkowe atuty: jeśli znasz specyfikę e-commerce, interesujesz się fotografią lub sztuką, masz doświadczenie w pracy z narzędziami AI, będą to dla nas ogromne atuty.

    Co oferujemy?

    Inspirujące Wyzwania: jeśli szukasz pracy pełnej ekscytujących wyzwań, to trafiłeś/-aś idealnie Nasz zespół jest otwarty na Twoje kreatywne pomysły i chętnie wspiera Twoje inicjatywy.

    Elastyczność: możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia.

    Rozwój zawodowy: zyskaj cenne doświadczenie i rozwijaj się w e-commerce.

    Wiedza e-commerce: poznaj techniczne aspekty e-commerce.

    Forma pracy: nasza elastyczna forma pracy pozwala na zdalną pracę (poniedziałki i piątki) oraz pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia (od wtorku do czwartku).

    Zniżki: skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na produkty z naszego sklepu

    Opieka zdrowotna: dofinansowanie opieki medycznej, karta MultiSport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

    Jeśli widzisz siebie w tej roli i jesteś gotów/-a do wyzwań, czekamy na Twój kontakt Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj się razem z nami w świecie e-commerce.