Projektant HVAC - Buk, Polska - KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Opis
    Opis stanowiska

    Projektowanie systemów wentylacji pożarowej grawitacyjnej i mechanicznej,

    Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych systemów i produktów z zakresu systemów wentylacji pożarowej oraz doświetlenia,

    Przygotowywanie koncepcji systemów oddymiania jako wsparcie techniczne działu handlowego,

    Dobór rozwiązań, sporządzenie specyfikacji technicznej,

    Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej na podstawie realizowanych projektów,

    Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną

    Wsparcie wiedzą techniczną działu sprzedaży

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe techniczne (wskazana inżynieria bezpieczeństwa pożarowego),

    Znajomość branży budowlanej i zabezpieczeń przeciwpożarowych – warunek konieczny,

    Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych – mile widziane,

    Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

    Doświadczenie w zakresie projektowania wentylacji grawitacyjnej (mechaniczna mile widziana),

    Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,

    Dobra samoorganizacja pracy własnej,

    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane,

    Biegła znajomość oprogramowania AutoCAD, pakiet MS Office (mile widziane SolidWorks lub Inventor),

    Umiejętność pracy zespołowej.

    Oferujemy

    Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

    Możliwość rozwoju zawodowego,

    Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover),

    Pakiet MultiSport i MultiLife,

    Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Projektant HVAC

    1 tydzień temu

    KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Buk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WymaganiaWykształcenie wyższe techniczne (wskazana inżynieria bezpieczeństwa pożarowego), · Znajomość branży budowlanej i zabezpieczeń przeciwpożarowych – warunek konieczny, · Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych – mile widziane, · Wysoko rozwi ...