Senior QA Engineer - Warsaw, Polska - ING

    ING
    ING Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    ING background
    Employee
    Opis

    O stanowisku

    umowa o pracę

    zł brutto miesięcznie

    Warszawa praca hybrydowa lub zdalna, cała Polska (100% zdalnie)

    Pion CIO, Departament Aplikacji Detalicznych

    Aktualnie poszukujemy Senior QA Engineera do rozwoju naszej aplikacji Moje ING dla klientów detalicznych. Aplikacja poza pełnymi możliwościami wersji bankowości internetowej posiada takie funkcjonalności natywne jak m.in.: BLIK, Apple Pay i inne płatności, procesy wideoweryfikacji klientów, płatności za bilety i parkingi, rozbudowaną obsługę push, logowanie biometrią oraz złożoną komunikację z warstwą webview.

    Twoje zadania

    • automatyzacja testów dla aplikacji MojeiNG (mobilnej i desktopowej)
    • testy manualne aplikacji MojeiNG (mobilnej i desktopowej)
    • obsługa CI / CD w Azure Devops (harmonogram testów automatycznych + buildy aplikacyjne),
    • obsługa błędów produkcyjnych
    • dokumentowanie testów (tworzenie i utrzymanie przypadków testowych),
    • wykonywanie testów regresji,
    • raportowanie błędów w aplikacji do developerów,
    • wykonywanie retestów w trybie ongoing

    Nasze oczekiwania

    • 4 letnie doświadczenie w automatyzacji testów
    • znajomość technologii Java + Appium lub JavaSript+NightWatch
    • doświadczenie z zadaniami Devops
    • doświadczenie w testach aplikacji mobilnej i znajomość technologii mobile,
    • doświadczenie w testach dostępności aplikacji (WCAG)

    To oferujemy

    • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
    • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
    • hybrydowy model pracy
    • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
    • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
    • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
    • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
    • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
    • dodatkowe dni wolne
    • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów