Włoszczowa

    Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania - Włoszczowa, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Włoszczowa, Polska

    1 tydzień temu

    Opis
    Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Zarządzanie/aktualizacja dokumentacji systemowej;
    • Sprawozdawczość w zakresie ochrony środowiska;
    • Współpraca z Instytucjami/Urzędami takimi jak: WIOŚ, Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki, Starostwo Powiatowe, Wody Polskie, SANEPID;
    • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby uzyskania decyzji środowiskowych;
    • Monitorowanie uregulowań prawnych związanych z ochroną środowiska;
    • Nadzorowanie gospodarki odpadami;
    • Obsługa systemu bazy danych BDO;
    • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych;
    • Nadzór nad wdrażaniem działań korekcyjnych, korygujących.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne (Ochrona Środowiska, Zarządzanie Jakością);
    • Wiedza z zakresu ochrony środowiska, systemu jakości, środowiska;
    • Znajomość norm serii ISO 9000, 14000, 45000;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
    • Dążenie do ciągłego rozwoju.

    Co oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;
    • Szkolenia poszerzające i umożliwiające budowanie i rozwijanie swoich kompetencji;
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Amgen

    Field Access Mgr

    6 dni temu

    Amgen Kielce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania: · Dogłębna wiedza na temat organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce oraz jego planowanych reform. · Biegła znajomość przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej (w tym dotyczących KSO, KSK). · Praktyczna znajomość systemu rozliczania św ...

  • PowerJobs Sp. z o.o.

    Brygadzista

    6 dni temu

    PowerJobs Sp. z o.o. Radomsko, Polska

    Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ...

  • ManpowerGroup Kielce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zadania:Zarządzanie zintegrowanym systemem zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 · Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością · Nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem procedur wewnętrznych w firmie · Opracowywanie ...