Poznań

    Client and Processes Support Specialist with Finnish - Poznań, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe stanowiska. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a posiadamy także oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

    Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Procesów Biznesowych o biegłej znajomości języka fińskiego dla naszych klientów.

    Client and Processes Support Specialist with Finnish

    Numer referencyjny: JAOK

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje obowiązki:

    • Udzielanie porad i wsparcia klientom dotyczących produktów,
    • Organizacja transportu produktów na podstawie zgłoszeń z wewnętrznych systemów,
    • Obsługa fakturowania,
    • Obsługa zamówień klientów dotyczących zakupów i sprzedaży,
    • Tworzenie zleceń robót w systemach,
    • Administracja różnego rodzaju dokumentacją.

    Wymagania:

    • Wykształcenie na poziomie studiów uniwersyteckich lub w trakcie studiów,
    • Znajomość języka angielskiego, min. poziom B2,
    • Znajomość języka fińskiego, min. poziom B2,
    • Doświadczenie w podobnej roli - co najmniej 1 rok w środowisku korporacyjnym,
    • Doskonałe umiejętności obsługi klienta i komunikacji,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość.

    Nasz klient oferuje:

    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
    • Dofinansowanie do szkoleń i kursów zawodowych,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Możliwość pracy zdalnej, tylko 3 dni w miesiącu z biura w Gdańsku
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Wydarzenia integracyjne,
    • Bibliotekę korporacyjna,
    • Brak zdefiniowanego dress codu,
    • Strefę rekreacyjna,
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Inicjatywy charytatywne,
    • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin,
    • Premie roczną
    • Podwyżkę roczną wynagrodzenia,
    • Platforma MyBenefit (w tym karta Multisport).

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe stanowiska. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a posiadamy także oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. · Obec ...

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...